Facebook


Brúska wolframových elektród mobilná NEUTRIX WAG 40

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 1 hodnotenie
 

neutrix

 
Dostupnosť Skladom..
Môžeme doručiť do
30.11.2021
Cena €795 bez DPH
Cena s DPH €954
Počet (ks)

   

Kód tovaru 88896022
Kategória PRÍSLUŠENSTVO
 

Zariadenie obsahuje:

Kompletnú brúsku s diamantovým kotúčom hrubosti 126, nastavovaním uhlu a meraním dĺžky elektródy3 ks upínacích kleštin pre brúsenie elektródy priemeru 1.6mm, 2.4mm a 3.2mmTransportný kufríkBrúsenie v uzavretom prostredí brúsky, ekologický filter

 

Výhody:

Plynulé nastavenie uhla brúsenia ( 7,5 -90°, resp. 15-180° )Vďaka excentrickej podložke sa dajú využívať tri odlišné brúsiace dráhy diamantového kotúča – vyššia životnosť kotúčaPresné vedenie a doraz držiaku elektródy zaisťuje presný tvar a dĺžku brúsené elektródy.S použitím dlhšej kleštiny možno brúsiť elektródy už od dĺžky 15mm.Nastavenie optimálneho vysunutia elektródy z upínacej kleštiny zaručuje minimálny úbytok elektródy pri brúsení ( iba 0,3mm dĺžky ), tzn. Menší spotreba elektród, kratší čas brúsenia, menšie opotrebenie diamantového kotúča.Pomocou kontrolného okienka možno sledovať a kontrolovať celý proces brúsenia. Brúsenie prebieha v uzavretom priestore, vzduch z brúsneho priestoru je filtrovaný cez integrovaný filter, ktorý zamedzuje úniku brúsneho prachu do okolitého vzduchu a zlepšujem pracovné prostrediePlynule nastaviteľné otáčky brúsky s ohľadom na priemer brúsenej elektródy.Možnosť upnutia do držiaku ( pre dielenské účely ).Zariadenie vrátane príslušenstva je dodávanév polstrovanóm prepravnóm kufríku.

 

Technické parametre:

  • Výkon: 650 W
  • Sieťové pripojenie: 230V / 50-60Hz
  • Počet otáčok: reguľovatelné 11 500 - 27 000/min.
  • Priemer elektródy: 1,0mm až 4,0mm
  • Diamantový kotúč: 40mm
  • Hmotnosť: 2,8kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
 

 


Využíváme súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Používaním tohto webu súhlasíte s našimi pravidlami pro cookies. Bližšie informáciu TU.