MB 20 V FFP2 NR D respirátor s ventilčekom

Kód: 5000
Neohodnotené
€1 €0,83 bez DPH
opýtať sa na cenu a dostupnosť

Detailné informácie

Podrobný popis

Označenie: MB 20 V FFP2 NR D respirátor s ventilčekom

Popis:

MB 20 V FFP2 NR D respirátor s ventilčekom je ochranná polomaska s výdychovým ventilčekom je efektívnejší respirátor rady respirátorov kategórie FFP2.

Parametre:

Filtračné polomasky triedy FFP2 sú určené na jedno použitie a je kompletný respirátorový ochranný prístroj používaný na ochranu pred aerosólmi pevných a kvapalných častíc. Polomasky na filtrovanie častíc sú určené na ochranu dýchacích ciest pred aerosólmi tuhých častíc alebo aerosólov na báze vody (prach, dym) a kvapalných aerosólov (hmly) za predpokladu, že koncentrácia dispergovaných fáz týchto aerosólov vo vzduchu nepresahuje 10 x TLV. Predná časť polomasky má nosnú svorku a dva neaplikovateľné hlavové postroje vyrobené zo syntetických gumených pásov. Polomaska sa ľahko prispôsobí tvaru tváre a zostáva pohodlná pri dlhodobom používaní. Norma: EN 149: 2001 + A1: 2009.

Použitie pre:

 

Ochrana dýchacích ciest pred stredne toxickými pevnými časticami - práca s tvrdým drevom, spracovaním hliníka a hliníka, obkladanie kovových rúd, prášková farba, baníctvo, chemický priemysel, oceliarsky priemysel, brúsenie a rezanie ocele, vŕtanie a rezanie cementu, spájkovanie a práca so sklom a minerálnych vlákien.

Ochrana pred prachom, ako napríklad:

uhoľný prach s voľnou koncentráciou oxidu kremičitého nad 10%, prach z azbestu, medi, bária, titánu, vanádu, chrómu a mangánu, výfukové plyny, plesne a huby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: