Elektróda CEWELD 7018-1 3,2x350mm 2,6kg/bal

Kód: C701832
Tip
Neohodnotené
Značka: Ceweld
€16,10 €13,42 bez DPH
Skladom..
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Medzi najobľúbenejšiu a najpoužívanejšiu elektródu pri opravách a montážach a v neposlednom rade pri jednoduchých domácich zváracích činnostiach patrí elektróda 7018-1.

Ceweld 7018-1 je bázická, nízkovodíková elektróda s mimoriadne dobrými zváracími a výbornými mechanickými vlastnosťami. Zvárači ju radi používajú najmä vďaka jej operatívnym vlastnostiam, jednoduchému, aj opätovnému zapáleniu oblúka a veľmi peknej kresbe zvaru. Mechanické vlastnosti tejto elektródy umožňujú jej široké použitie od jednoduchých až po namáhané zvárané konštrukcie. Je všeobecne známe , že bazické elektródy sú veľmi náchylné na vlhkosť, čo v prípade tejto elektródy neplatí. Odolnosť voči vlhkosti zabezpečuje nielen nízky obsah vodíka ale aj praktické balenie v plechových obaloch a vo vack pack baleniach.

Zaručuje zvary vysokej celistvosti a najvyšších plastických vlastností zo všetkých druhov elektród. Charakteristickou vlastnosťou je vysoká húževnatosť zvaru pri klasickej teplote, ale aj pri mínusových teplotách. Odolnosť zvarového kovu na horúcu práskavosť je vysoká. Vďaka svojmu zloženiu ju môžeme použiť takmer vo všetkých polohách s výnimkou polohy PG. Práve výborné operatívne vlastnosti tejto elektródy z nej robia najpredávanejšiu elektródu, pričom veľkej obľube sa teší najmä v stavebníctve.

kompletný technický list

Cena je uvedená za plechové balenie 2,6kg. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: