Zváračské rukavice AGÁTKA

Kód: 5054
Neohodnotené
Značka: RhinoWeld
€6 €5 bez DPH
Skladom..
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváračské kožené rukavice Agátka, ktoré Vám nie len ochránia ruky ale aj zahrejú pri srdci.

Kúpou týchto rukavíc prispievate ľuďom s postihnutím ku skvalitneniu života. Za každý pár, ktorý predáme 0,50 € pôjde na pomoc Agátke.

"Ahojte.

Volám sa Agátka Návojová. Narodila som sa s prekvapením. Som postihnutá. Narodila som sa s vrodenou genetickou poruchou - Downovým syndrómom. Mám niečo naviac, 21. chromozóm. Mám ťažkú vrodenú srdcovú vadu a trpím ďalšími pridruženými ochoreniami mojej diagnózy (hypotónia svalov, chybné kĺby, vrodená brušná diastáza, poskodené končatiny, som bez vrodenej imunity, atď...).

Mám 20 mesiacov. Za môj krátky pobyt na tomto svete som niekoľko krát zabojovala o svoj život. Utekať "smrti z lopaty" sa mi darí. Som bojovníčka. Lekári sa čudujú. Mám v sebe silu. No mne sa proste len chce "ŽIŤ". Mama mi učeše dva copíky, ja nahodím úsmev, idem a bojujem. Každý deň začínam s úsmevom, nepoznám slovo prekážka. To, čo je pre niekoho samozrejmosť, to je pre mňa výzva.

Milujem ľudí, milujem život, tento svet. Chcem žiť. Moja mama vraví, že som stelesnená láska. Mama vraví, že mám čistú dušu. Ľúbim život.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: